• Piątoklasiści w Opolu

• Klasa V wybrała się do Opola. Celem naszej wizyty było Muzeum Śląska Opolskiego, w którym poznaliśmy historię powstania Opola. Odwiedziliśmy także Kamienicę Czynszową. Na koniec spędziliśmy miło czas w Odskoczni. Na wycieczkę wybraliśmy się razem z koleżankami i kolegami ze Szkoły Podstawowej w Komornikach.

• Nasza mistrzyni

• Lilien, uczennica klasy IV, tancerka zespołu Scorpion DT , ale i naszego szkolnego Zespołu Tanecznego "Super Stars" została mistrzynią Polski w kat. solo.

Wielkie gratulacje !!!

Lilien życzymy dalszych sukcesów!

• Szlachetna paczka

• Pierwsze paczki spakowane!

Klasa I dziś - honorowo - rozpoczęła pakowanie szlachetnych paczek. Oprócz pracy, było mnóstwo zabawy! Uczniowie posegregowali produkty, sprawdzili daty ważności, następnie spakowali paczki w świąteczny papier. Mikołajowe elfy z klasy pierwszej spisały się medal!

• Szlachetna paczka

• Klasy VI-VIII w tym roku wspólnie pakują nasze paczki.

Nie brakuje rzeczy do pakowania. Jak co roku, ilość i jakość produktów przerosła nasze oczekiwania.

W imieniu Rodziny, którą wesprzemy w ramach akcji "Szlachetna Paczka", serdecznie dziękujemy naszym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły!!!

• Szlachetna paczka

• Dzisiaj elfy z klasy 3. razem z wychowawcą i rodzicami pakowały ostatnie paczki. Było przy tym mnóstwo radości i pozytywnych emocji.

Niniejszym ogłaszam zakończenie akcji pakowania w naszej szkole. Mamy już wszystko!!! Dziękujemy wszystkim za współpracę i pomoc. W piątek pakujemy busa, a w sobotę bus pojedzie do Rodziny, aby wręczyć paczki.

/A. Leśniak/

• Szlachetna paczka

• Uczniowie klasy 2. i ich rodzice są zawsze tam, gdzie ktoś potrzebuje pomocy. Dzisiaj przygotowaliśmy pomoc w ramach akcji SZLACHETNA PACZKA.

Małe Mikołajki z klasy 2. i panie Mikołajkowe z wielkim zapałem pakowały dziś swoje szlachetne paczki. Każda paczka została oklejona imiennymi serduszkami. Wspaniały pomysł!

• Szlachetna paczka

• Uczniowie klas młodszych zorganizowali akcję "Szlachetna Babeczka", z kolei uczniowie klas VI-VIII sprzedawali pyszną, domową pizzę i tosty. Cały dochód ze sprzedaży smakołyków przeznaczony będzie na potrzeby rodziny wybranej przez nas w programie "Szlachetna Paczka".

• Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

• Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym.

Zasady takie same jak roku temu.

Z uwagi na to, że informacja dotarła do nas bardzo późno, to też prace zbieramy do 20 grudnia 2022 roku.

Prace można składać w Urzędzie Gminy Strzeleczki, pokój 113.

Marcin Gałka

podinspektor ds. obronnych i zarządzania kryzysowego

Urząd Gminy Strzeleczkitel. 77 407 66 70

Karta_zgloszenia_RODO_2023.pdf

Regulamin_OSKP.pdf

• Koncert Dla Pokoju

• ,,Trzeba nieść pokój, uprawiać go i wygładzać"

Antoine de Saint-Exupery

• Andrzejki

• Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klasy V zorganizowali "Dzień z wróżbami". Wszyscy chętnie uczestniczyli w tej wyjątkowej zabawie.